В Естонії заборонили 5G-обладнання китайської Huawei

В Естонії ухвалили закон, який визначає ринкові правила для технології 5G у країні. Використання обладнання китайської Huawei заборонили.

Парламент Естонії у фінальному читанні ухвалив законопроект, який забороняє використання мобільних технологій китайської Huawei в естонських мережах. Про це повідомляє місцеве видання ERR.

За проект проголосували 73 депутати зі 101, двоє виступили проти, один — утримався.
Документ визначає ринкові правила для технології 5G в країні і переносить в національне законодавство положення євродирективи про комунікації.

Законопроект також гармонізує правила захисту прав споживачів між більш традиційними телефонними службами та службами обміну повідомленнями, такими як Whatsapp та Viber.

Також документ внесе поправки до Закону про державні мита в області державних мит за дозвіл на використання частот.

Нагадаємо, розробник сервісів безпеки в інтернеті Nord Security опублікував рейтинг 200 найпопулярніших паролів 2021 року. Окремо можна переглянути найпопулярніші паролі українців.

США оголосили про порушення кримінальної справи проти двох іранців за звинуваченням у запуску кіберкампанії з дезінформації. Справа розглядається в рамках розслідування втручання у президентські вибори в США у 2020 році.

загрузка…