Завтра відбудеться 3-годинний пресмарафон Зеленського, присвячений екватору його каденції. Журналісти прийдуть за нашими запрошеннями, – ОПУ

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Офісу Президента, інформує Цензор.НЕТ.

"У зв’язку зі складною епідемічною ситуацією в країні та з урахуванням досвіду попередніх пресмарафонів, до участі в цьогорічному заході запрошені журналісти з 30 провідних всеукраїнських і міжнародних ЗМІ, кожен з яких матиме можливість поставити главі держави своє запитання та отримати вичерпну відповідь", – зазначають в Офісі Президента.

"Таким чином, відбудеться змістовна розмова президента з журналістами, під час якої будуть висвітлені різні актуальні й суспільно важливі теми, зокрема проведення реформ в Україні, ситуація на сході країни та досягнення миру, енергетична безпека та питання тарифів, економічна стабільність, боротьба з пандемією коронавірусу тощо. Водночас такий формат заходу дасть змогу уникнути дублювання запитань", – сказано в повідомленні.

Уточняється, що пресмарафон "30 запитань президенту України" розпочнеться о 12:00 і триватиме три години.

"Коллеги, це правда. Завтра президент відповість на усі найважливіші запитання. Журналісти прийдуть за нашими запрошеннями. І, я думаю, коли ви побачите список ЗМІ та імен, сумнівів щодо упередженості не залишиться. Усі деталі – скоро – в офіційних повідомленнях", – написав на своїй сторінці в фейсбуці прессекретар Зеленського Сергій Никифоров.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Офіс Президента не надає відповіді на запити про коментар до публікації матеріалів, – журналіст Мокрик

1