Валерія Опанасенко, косметолог Leo Beauty Club: про те, як вибрати свого «лікаря з краси» і чому доглядати за тілом краще замолоду

У ритмі сучасного життя регулярне звернення до косметолога переходить із розряду модного тренду «для обраних» у заняття must-have, якщо ми хочемо мати доглянуте тіло та виглядати молодо, незалежно від віку. Як вибрати свого фахівця і розібратися у найпоширеніших міфах у косметології, яким процедурам віддати перевагу UA.NEWS розповіла майстер Leo Beauty Club Валерія Опанасенко.

Валеріє, розкажіть, як знайшли себе у професії косметолога, що стало вашим мотиватором?

Валерія Опанасенко: Все почалося після закінчення академії, де я здобула вищу медичну освіту. Я лікар-стоматолог, але, на жаль, у цій сфері не змогла реалізувати себе як медик, тому що розуміла, що до душі є близьким трохи інше.

Так як сфера медицини досить велика і при цьому цікава, я поринула в медичну косметологію. Я багато вчилася, багато працювала над собою і з кожним разом удосконалювала свої навички. Ця галузь стала для мене всім, я зрозуміла, що це саме те, чим хотілося мені займатися все своє життя.

Мене завжди цікавила сфера, яка стрімко розвивається і не стоїть на місці, де потрібно постійно вчитися новому. Як я часто говорю своїм пацієнтам – дуже класно, коли існує в наш час така галузь як косметологія, яка дає можливість без будь-якого хірургічного втручання творити красу і продовжувати її на довгі роки.


Валерія Опанасенко,
косметолог Leo Beauty Club

«Завжди варто звертати увагу на те, з якими саме препаратами працює косметолог, вони мають бути сертифікованими та безпечними, це дуже важливо»

Для мене косметологія як мистецтво, де я можу робити свій внесок, де мої знання та досвід допомагають людям ставати ще красивішими, здоровішими та щасливішими.

Найбільше мене мотивує саме щастя в очах моїх пацієнтів від отриманого результату, а також їхня безмежна подяка. Заради цього я намагаюся і роблю все можливе, заради цього працюю!

Які тренди у сучасній косметології можете назвати?

Валерія Опанасенко: На даний момент акцент йде на натуральність та індивідуальність. Моє завдання – підкреслення цих індивідуальних особливостей кожного відвідувача.

На практиці якихось чітких критеріїв не буває, все ґрунтується на виборі людини. Хтось віддає перевагу більш пишнім губам, комусь необхідно лише відтворити натуральний вигляд, ну а хтось бажає підкоригувати вилиці або зовсім змінити свою зовнішність. Головне, щоб при цьому пацієнт почувався комфортно і йому подобалося, всі тонкощі процесу залишаються за мною.

Як вибрати свого косметолога? Що потрібно знати перед походом до салону?

Валерія Опанасенко: Безперечно, найважливішим критерієм вибору є медична освіта, без якої ніяк не обійтись у цій галузі. Також велику роль відіграє і саморозвиток лікаря, його постійне навчання (конференції, курси, семінари), адже медицина не стоїть на місці та дуже важливо стежити за новинками – хороший лікар все життя навчається та вдосконалюється.


Валерія Опанасенко,
косметолог Leo Beauty Club

«Оскільки міміка у всіх різна і будова м’язів індивідуальна, поява зморшок може бути досить ранньою. Тому, якщо у вас є така схильність, варто відвідати косметолога та обговорити, як правильно з цим боротися»

Варто звертати увагу і на те, з якими саме препаратами працює косметолог, вони мають бути сертифікованими та безпечними, це також дуже важливо.

Необхідно поспілкуватися з лікарем, дізнатися трохи більше про нього та його практику. Перед будь-якою процедурою варто пройти консультацію, це дасть вам зрозуміти, чи збігаються ваші погляди, чи розуміє лікар ваші побажання і чи зможете ви йому довіряти (по можливості варто попросити відгуки та переглянути результати роботи лікаря, до якого звертаєтесь).

Які міфи існують у вашій галузі – можете розвіяти?

Валерія Опанасенко: Існує безліч міфів, про які, безперечно, варто знати кожному, про це я завжди говорю.

Найпоширеніше це те, що доглядати за обличчям потрібно виключно вранці або тільки перед сном (тобто один раз на день). Це є міфом, адже домашній догляд – це 50% результату, отриманого на прийомі у косметолога. Догляд за обличчям важливий і вранці, і ввечері, і робити це необхідно на постійній основі засобами, які підходять вам за типом і станом шкіри.

Ще один міф про те, що уколи ботоксу – це процедури лише для вікових пацієнтів. Принцип дії ботоксу – розслаблення м’язів обличчя з метою «заморожування» їхньої роботи. Це призупиняє прогресування мімічних зморшок.

Оскільки міміка у всіх різна і будова м’язів індивідуальна, поява зморшок може бути досить ранньою. Тому, якщо у вас є така схильність, варто відвідати косметолога та обговорити, як правильно з цим боротися. Іншими словами, затягувати не варто, адже найкраще лікування – це профілактика.

Також дуже поширений міф про те, що макіяж можна змивати звичайною водою або забувати про нього і лягати спати. Важливо розуміти, що залишений макіяж негативно впливає на стан вашої шкіри, може спровокувати деякі шкірні захворювання або очні інфекції. Тому я постійно говорю про те, що декоративну косметику потрібно ретельно змивати, і робити це необхідно спеціальним засобом, який підбирає для вас лікар-косметолог.

Змивати макіяж міцелярною водою – недостатньо, оскільки основний компонент цього засобу – міцели – здатні притягувати частки макіяжу та шкірні сальні виділення. Тобто міцелярну воду також необхідно змивати, радять дерматологи.

Кому обов’язково потрібно відвідувати косметолога?

Валерія Опанасенко: Якщо ви хочете мати здорову шкіру і чудово виглядати у будь-якому віці – рецепт простий – необхідний постійний догляд за обличчям.

Для більшості косметолог – це друг і людина, до якої вони раді звернутися за допомогою за потреби. Це індивідуально підібраний догляд за станом шкіри обличчя та тіла, які спрямовані на лікування, омолодження або вирішення конкретного завдання.

Рекомендую звертатися до косметолога при перших вікових змінах, людям із проблемною шкірою, при появі пігментації, асиметрії, розширених пор або якщо ви відчуваєте якийсь дискомфорт щодо зовнішності – з усіма цими завданнями ладнає сучасна косметологія.

Яким доглядовим процедурам віддаєте перевагу особисто ви?

Валерія Опанасенко: Є кілька процедур, які вважаю корисними для себе. В основному це апаратне чищення обличчя Hydrafacial, яке я також рекомендую і проводжу своїм пацієнтам. Також – курс пілінгу двічі на рік. Ще мезотерапія, яка сприяє стимуляції роботи власних тканин та ботокс – як профілактика вікових змін.

Усі ті процедури, які я роблю собі, я пропоную і своїм пацієнтам, щоб підтримувати здоров’я свого тіла, обличчя та бути задоволеними собою та своєю зовнішністю.

загрузка…