РФ остаточно занурила Мінські домовленості в кому – Гармаш

Сергій Гармаш

Він розповів, що Росія вже офіційно, і це вперше, зняла з себе всі зобов’язання щодо Мінських угод

Представник української делегації в ТКГ Сергій Гармаш зазначив, що Росія остаточно занурила Мінські домовленості в кому. Про це повідомляє “Укрінформ”.

За його словами, про це свідчить відмова Кремля в доступі Червоному Хресту до колонії тимчасово непідконтрольної Макіївки для розслідування смерті українця Руслана Макарця, який перебував у списках на обмін.

Гармаш наголосив, що відмовилася Росія й коментувати указ Володимира Путіна про постачання товарів із тимчасово непідконтрольних районів Донецької та Луганської областей на російський ринок. При цьому переадресовувала важливі питання на представників незаконних збройних формувань, а такі дії повністю суперечать Мінським домовленостям.

Він розповів, що Росія вже офіційно, і це вперше, зняла з себе всі зобов’язання щодо Мінських угод. 

“Росія вже офіційно, і це вперше, зняла з себе, скажімо так, усі зобов’язання щодо Мінських угод. Сьогодні пан Гризлов (керівник російської делегації в ТКГ, – ред.) заявив, що Росія не є стороною конфлікту, що стороною конфлікту є ОРДЛО і Україна. Фактично РФ залишила для себе єдину функцію – змушувати Україну вести прямий діалог, як вони кажуть, з Донецьком та Луганськом. Хоча такої норми немає в жодному Мінському документі”, – підсумував він. 

Читайте також: Міцний бойовий дух армійців ЗСУ і перестрілка з окупантами прямо перед камерами “5 каналу” – репортаж.