У Києві викрили банду, яка підробляла для нелегалів посвідчення ОБСЄ

У Києві діяла транснаціональна злочинна група, яка займалася виготовленням фальшивих посвідчень працівників моніторингової місії ОБСЄ. Їх купували за 1,5 тисячі євро нелегали для перетину кордону.

 Про це  повідомили у Службі безпеки України. Клієнтам зловмисників ставали вихідці з близькосхідних країн з підвищеною терористичною загрозою, які використовували дипломатичні посвідчення для уникнення прикордонних та митних процедур. Вартість одного такого «документа» складала 1,5 тисяч євро. За незаконною послугою зверталися сотні нелегалів. Встановлено, що до складу угруповання входило декілька жителів столиці. Для маскування протиправної діяльності, вони зареєстрували дві громадські організації та створили «відомчий» сайт, із назвами схожими на офіційні позначення дипломатичної місії.СБУ

Правоохоронці затримали одного з організаторів групи безпосередньо під час передачі фальшивого посвідчення черговому іноземцю.

Раніше контррозвідники Служби безпеки викрили та припинили протиправну діяльність міжрегіональної групи, учасники якої підробляли та збували паспорти громадян країн ЄС.

Також СБУ викрили злочинну схему отримання іноземцями паспортів країн Євросоюзу на підставі підроблених документів.

А Нацполіція викрила фабрику фальшивих паспортів. Ділки виготовляли «паспорти» терористичних ДНР і ЛНР, Росії, Вірменії та України, а також дипломи і водійські посвідчення.

загрузка…