“Влада кидане МВФ”, – Шабунін про зобов’язання обрати нового керівника САП до грудня 2021 року

Про це в своєму телеграм-каналі пише голова правління громадської організації "Центр протидії корупції" Віталій Шабунін, повідомляє Цензор.НЕТ.

За його словами, щоб встигнути це зробити, конкурсна комісія безпосередньо на сьогоднішньому засіданні мусить:

– нарешті оголосити результати практичного завдання;
– призначити фінальні співбесіди на 1 грудня (найближча дата згідно регламенту);
– одразу ж після співбесід, в той же день (1.12) оглосити переможця.

"Знаєте чому цього не трапиться і Україна кидане МВФ? Бо апеляція ВАКС розглядає нашу скаргу на закриття розслідування Роттердам+… 1 грудня. Де зв’язок, запитаєте ви? Якщо ВАКС скасує закриття провадження, то до закінчення строків розслідування залишиться лише ДВА дні. Татарову/Єрмаку конче потрібно, щоб на той час нового керівника САП обрано ще не було. Інакше він встигне замінити в справі продажного прокурора (Демківа) на нормального", – стверджує Шабунін.

"А той, своєю чергою, встигне за ті два дні закінчити розслідування і відкрити його матеріали захисту (це перший крок до передачі справи в суд). Оскільки руками голови комісії (нікчемної Катерини Коваль. – ут. Шабуніна) Татарову вже вдалося розтягнути цей конкурс на більше ніж рік (!), то потягнути ще кілька днів вони точно зможуть. І начхати Татарову/Єрмаку (і схоже, Зеленському. – ут. Шабуніна) на зобов’язання що перед МВФ, що перед Байденом", – додає він.

Читайте також: Нового керівника САП буде обрано до грудня 2021 р., НАБУ отримає обладнання для перехоплення інформації, – меморандум з МВФ

"Хоча є інший варіант: чотири дні в Гуті вони наполегливо думали, як швидше закінчити конкурс на керівника САП. А на гелікоптерах ДСНС не гостей Єрмака везли в Карпати (на держдачу), а залучених до мозкового штурму експертів. Як ви думаєте, команда Зеленського прокине МВФ з обранням голови САП (до кінця листопада)?", – ставить питання Шабунін.

1