Зеленський у “Борисполі” оголосив про створення національного авіаперевізника

В Україні хочуть створити авіахаб для модернізації пасажирських літаків у вантажні. Також буде національний авіаперевізник – Українські національні авіалінії (ЮНА).

Про це сказав президент Володимир Зеленський у четвер на форумі “Велике будівництво: авіація та туризм” в аеропорту “Бориспіль”, повідомляє Gazeta.ua.

“В Україні є прекрасний “Антонов”, є потужності для повного циклу створення сучасного літака. Ми вже це робимо. Це і карго-літаки, державне замовлення. Цього року будуються три літаки для нашої держави.

Водночас ведемо перемовини з нашими західними колегами щодо створення нашого сучасного авіахабу для модернізації пасажирських літаків у вантажні”, – сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Три години на заводі “Антонова”. Зеленський не обіцяє другий термін

Також президент сказав про будівництво аеропртів, яких “вже велика кількість у процесі будівництва”.

“Окрім обіцянок переходимо до практичної реалізації – це наш національний авіаперевізник. Його створення, яке буде розпочато офіційно вже сьогодні. Ми готові інвестувати у повітряний флот, навантажувати українських виробників та залучати світових лідерів до проєктів в авіабудівництві”, – заявив президент.

Створення національного перевізника консультуватимуть експерти з Франції.

“Наш національний авіаперевізник – незалежний від будь-яких груп і впливів”, – додав Зеленський.

Президент Зеленський вихідними відгуляв день народження керівника Офісу Андрія Єрмака на державній дачі “Синьогора”, повідомив 24 листопада журналіст Михайло Ткач.

Використовували гелікоптери Державної служби надзвичайних ситуацій та ЗСУ або Національної гвардії для доставляння людей до резиденції в Карпатах.