Заступник міністра оборони Носов звільнений за власним бажанням через три місяці після призначення

Про це він повідомив на своїй сторінці в фейсбуку, передає Цензор.НЕТ.

"Останній день в Міністерстві оборони України. Сталий процес з оборонних закупівель налагодили. Зараз все йде по графіку, вчасно і повністю, згідно з планами. З міжнародними угодами досягли значних досягнень в питанні військово-технічного співробітництва особливо із США та з Великобританією. Розпочали плідну співпрацю з Міноборони Польщі. Підтримали і розвинули відносини із Туреччиною та балтійськими країнами", – розповів він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": На потреби армії бракує 7,1 млрд грн, – заступник голови Міноборони Носов

"Вже не існує будь-яких розбіжностей між Міністерством і Збройними Силами, які були ще в липні. Всі як одна команда, повна синергія і взаєморозуміння на всіх рівнях між МОУ і ЗСУ", – додав Носов.

"Створили "новий образ" Гарантування Якості, замість старих положень військової прийомки. Вдало Працює "єдине вікно" для нових кандидатів на участь в оборонних закупівлях", – акцентуву чиновник.

"Випробували та плануються до запуску повна лінійка з виробництва стрілецьких боєприпасів від 5,45 до 12,7, на різних підприємствах. Налагоджена співпраця з Мінстратегпромом. Досягнуто Повне розуміння з Керівництвом Укроборонпрому. Для вітчизняних експортерів створили окремий підрозділ "експортного контролю" , який має оптимально підходити до заяв експортерів, не блокуючи без пояснень. Експорт це збільшення надходжень валюти до державної казни", – розповів Носов.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Україну вперше запрошено до участі в Конференції національних директорів озброєнь НАТО, – Міноборони

"Шана всім колегам заступникам – ми змогли досягнути повного взаєморозуміння в цей період. Повага підлеглим, а їх було багато, майже півтори тисячі, генералів, офіцерів, службовців. Дуже приємно буде згадувати про вищих офіцерів Генерального штабу з якими довелося дуже тісно і плідно послужити! Дякую екс-міністру Тарану А.В. за довіру і делегування деяких повноважень, які були необхідні при роботі з іноземними партнерами, особливо з НАТО. Дякую Міністру Резнікову О. Ю., за запрошення працювати, але так сталося, що здало здоров’я… останні пару тижнів", – резюмував він.

Нагадає, що Олександр Носов призначений Кабінетом Міністрів заступником Міністра оборони України 16 серпня 2021 року.

1