СБУ вчилася відбивати напад окупантів із зони ООС

Навчання СБУ

Силовики ухвалили рішення розпочати силову фразу

Відбивали напад умовних терористів із боку окупованих територій. Такою була тема навчань, яку відпрацьовувала Служба безпеки України, повідомляє “5 канал”.

Тренування провели в зоні операції Об’єднаних сил у Старобільському районі Луганської області. Мета тренувань – перевірити готовність всіх підрозділів для боротьби із загрозою, а також відпрацювати протидію можливим диверсіям. За легендою тренувань, терористи пройшли на територію слідчого ізолятора у Старобільську та захопили у заручники працівників установи. Злочинці вимагали звільнити ув’язнених. Оскільки вимогу “терористів” не було виконано одразу, то їхні спільники вчинили диверсію – підірвали міст через річку Айдар. Унаслідок чого СБУ ухвалила рішення розпочати силову фазу. Бійці Центру спеціальних операцій СБУ нейтралізували зловмисників та звільнили “заручників”. А на річці встановили понтонну переправу.

Навчання СБУ

Навчання СБУ
Фото: СБУ

Навчання СБУ

Навчання СБУ

Навчання СБУ
Фото: СБУ

Навчання СБУ

Навчання СБУ

Навчання СБУ
Фото: СБУ

Навчання СБУ

Нагадаємо, армія готується до будь-якого розвитку подій, а тому тренування планові та позапланові відбуваються на полігонах. На “Широкому Лані” відпрацьовували нічні навчання з використанням високоточної зброї та американських протитанкових ракетних комплексів Javelin.