Уряд планує здешевити внутрішні авіаперельоти

Мінінфраструктури запропонувало знизити у 2022 році ставку ПДВ для внутрішніх авіаперевезень із 20% до 7%.

Про це під час форуму «Велике будівництво: авіація та туризм» заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, пише Уніан.

За словами Кубракова, на цей час з народними депутатами обговорюється ініціатива щодо зниження ставки ПДВ. «Для міжнародних авіаперевезень діє нульова ставка, для внутрішніх діє 20-відсоткова ставка. Ми приблизно бачимо, що це буде ставка на рівні 7%. Я думаю, це буде достатній стимул для авіаперевізників зробити перельоти всередині країни дешевше. Ми відчуваємо, що це буде на 10-20% дешевше. А це означає, що ми збільшимо обсяги, а наші внутрішні авіаперевезення стануть доступнішими для громадян», – сказав він. Кубраков також зазначив, що проект державного бюджету України на 2022 рік передбачатиме створення спеціального фонду, який фінансуватиме розвиток авіаційної та залізничної інфраструктури.

Тим часом, Володимир Зеленський заявив, що нову державну авіакомпанію України планують назвати Українські національні авіалінії (ЮНА).

Раніше ми писали, що в міжнародному аеропорту «Запоріжжя» запустили новий рейс Київ-Запоріжжя-Київ. Регулярні рейси виконуються українською авіакомпанією Air Ocean Airlines.

загрузка…