КРАІЛ долучилася до Міжнародної виставки «Геймінг Індустрія»

Представники Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей взяли участь у Міжнародній спеціалізованій виставці «Геймінг Індустрія», де презентували позицію держави. На заході виступили голова КРАІЛ Іван Рудий та перший заступник голови Консультаційно-експертної ради КРАІЛ Борис Баум.

Про це повідомляє прес-служба КРАІЛ.

Під час круглого столу «Гральний бізнес в Україні. Діалог між державою та бізнесом» представники КРАІЛ та бізнесу обговорили головні досягнення та цілі взаємодії.

Глава КРАІЛ Іван Рудий зазначив, що така комунікація допомагає розглянути всі аспекти грального ринку та відповісти на найбільш актуальні питання, пов’язані зі сферою азартних ігор.

«Не секрет, що нашою головною метою залишається детінізація та впровадження прозорих правових, економічних, соціальних та організаційних умов діяльності у сфері азартних ігор. Становлення такого формату ринку та логічного розвитку можна досягти лише спільно, завдяки взаємодії регулятора та представників грального бізнесу», – зазначив голова КРАІЛ.

На виставці розташували стенд КРАІЛ, де кожен зможе поставити питання, що цікавлять, дізнатися тенденції грального ринку з боку держави. Захід триватиме до 26 листопада включно у Міжнародному виставковому центрі.

Раніше Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) розповіла, що українці можуть повідомити про порушення у сфері грального бізнесу.

Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) представила опис ідентифікаційної картки гравця. Відповідне рішення було ухвалено наприкінці серпня 2021 року.

Одним із завдань державної політики у сфері організації та проведення азартних ігор є створення умов для зниження соціальних ризиків та забезпечення дотримання організаторами азартних ігор вимог законодавства, у тому числі й у боротьбі з ігровою залежністю (лудоманією). У зв’язку з цим Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей (КРАІЛ) формує та веде Реєстр осіб, яким обмежений доступ до гральних закладів та/або участь в азартних іграх.

загрузка…