Ентузіасти зібрали колекцію із 2000 відомих телефонів. Її може побачити кожен

Сайт Mobile Phone Museum дозволяє ознайомитися з культовими телефонами, випущеними за 40 років, повідомляє TechRadar. У колекції зібрано 2000 моделей та їх історію можна вивчити безкоштовно.

Зібрання телефонів можна подивитися за типом (наприклад, вибрати моделі з QWERTY-клавіатурою), брендом, роком випуску (з 80-х років) або за тематичними колекціями: моделі класу люкс, що продаються, телефони Джеймса Бонда та ін.

У музеї можна помилуватися на такі знамениті моделі, як Motorola Razr V3 (який викликав ажіотаж своїм дизайном), Sony Ericsson W800 (перший телефон у сімействі Walkman — бренд Sony для музичних плеєрів), Nokia N91 (одна з перших моделей популярної серії N і представлена , як передовий мультимедійний телефон). У більшості моделей у каталозі є кілька фото та короткий опис, який пояснює, чим ця модель примітна, коли вона випущена тощо.

Нагадаємо, американська компанія Apple подала до суду на компанію NSO Group – творця шпигунської програми Pegasus, за допомогою якої заражали iPhone та стежили за користувачами.

Програмне забезпечення Pegasus ізраїльської NSO Group вважається однією з кращих шпигунських програм для смартфонів. Спостереження може вестись у реальному часі та обходити шифрування месенджерів. Програму масово використовували для стеження за політиками, журналістами та громадськими діячами.

загрузка…