Збиття літака МАУ: міжнародна група закликала Іран сплатити репарації в повному обсязі

Авіакатастрофа МАУ

Також опубліковано спільну заяву

Міжнародна група з координації допомоги жертвам рейсу PS752 повторно закликала Іран до добросовісних переговорів, які має бути проведено до кінця цього року. Також опубліковано спільну заяву. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ.

Сьогодні Міжнародна група з координації допомоги жертвам рейсу PS752 опублікувала спільну заяву.

“Ми, міністри, які представляють Канаду, Швецію, Україну та Сполучене Королівство, висловлюємо глибоке розчарування тим, що Ісламська Республіка Іран не прийняла наші численні пропозиції зустрітися 22 листопада 2021 року для проведення переговорів щодо репарацій за збиття рейсу PS752”, – мовиться в повідомленні.

“Ми нагадуємо Ісламській Республіці Іран, що вона повинна виконати міжнародно-правове зобов’язання щодо здійснення репарацій групі держав у повному обсязі і повторно закликаємо до добросовісних переговорів і їх проведення до кінця цього року. Ми продовжуватимемо бути солідарними з сім’ями та близькими жертв PS752 у їхній глибокій втраті та стражданнях. Вони можуть бути впевнені, що Координаційна група залишиться єдиною у своїй цілі притягнути Ісламську Республіку Іран до відповідальності за цю трагедію. Якщо Іран продовжить уникати переговорів із групою, у Координаційної групи не залишиться іншого вибору, крім як серйозно розглянути інші дії та заходи щодо розв’язання цього питання в рамках міжнародного права”, – зазначили в заяві.

Нагадаємо, у МЗС України розповіли, як просувається розслідування збиття літака МАУ.