Фото: Байден «помилував» індичок на честь Дня подяки

Президент США Джо Байден на щорічній традиційній церемонії помилував «національну» індичку на честь Дня Подяки у Рожевому саду у Білому домі, Вашингтон. У церемонії також взяла участь її дублерка – «віце-індичка».

Гігантських білих птахів зі штату Індіана звуть Пінат Баттер (Арахісова Олія) і Джеллі (Желе), повідомляє Reuters.

Під час церемонії «помилування» президент США провів паралелі з двома дозами вакцини від коронавірусу.

«Важливо продовжувати подібні традиції, щоб нагадувати нам, як із темряви народжується світло, надія та прогрес, і саме це, на мій погляд, представляє цьогорічний День подяки», — зазначив Джо Байден.

«Помилування» індички є однією з основних традицій Дня подяки, який відзначається в США у четвертий четвер листопада. У 2021 році цей день припадає на 25 листопада.

«Помилування» індички — напівжартівлива церемонія напередодні свята, під час якої на галявині перед Білим Домом американський президент зачитує указ про помилування індички. Після цього «обраного» птаха відправляють до зоопарку, де він живе до смерті.

«Національну індичку» обирають звичайні американці. Для цього Білий дім щорічно проводить спеціальне голосування, під час якого бажаючим пропонується обрати одного птаха з 30 кандидатів.

З Днем подяки, яке є державним святом в США з 1789 року, пов’язано безліч традицій, шанованих усіма американцями. Вони ходять до церкви сім’ями та влаштовують вечерю, де на столі обов’язково будуть індичка з пюре і журавлинним соусом.

Минулого року президент США Дональд Трамп разом з першою леді Меланією Трамп відсвяткував День Подяки в Білому домі та помилував індичок на прізвисько Кукурудза та Початок.

загрузка…