У 90 відсотках випадків травматична зброя отримана за корупційними схемами

В Україні пройдуть навчання з територіальної оборони поблизу кордонів із Білоруссю. До них залучать власників травматичної зброї. Більшість із них належать до громадських формувань з охорони порядку та державного кордону.

“У країні видано понад 200 тисяч таких стволів. Мають бути підняті реєстри”, заявив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.

Формування допоможуть утримати контроль над кордоном, кажуть у Державній прикордонній службі. Натомість юристи зауважують, що учасники громадських організацій можуть писати заяви про вихід із них, аби не їхати на навчання. Зброя притому залишиться в них.

У 90 відсотках випадків травматична ЗБРОЯ ОТРИМАНА ЗА КОРУПЦІЙНИМИ СХЕМАМИ в самому Міністерстві внутрішніх справ.

Якщо людина входить у громадське формування з охорони порядку і держкордону, то отримує право на неї. Але ніхто участі в житті таких організацій не бере. Вони липові.

Міністр не розбирається в тому, про що говорить. Тільки робить гучні заяви про перекриття кордону парканом за 17 мільярдів і стрілянину по мігрантах на ураження. Але вони не збираються в Україну. Хочуть в Європу.

у таких зборах немає необхідності. Розмови про них лише відволікають увагу від війни на Донбасі. КРАЩЕ РОЗІБРАТИСЯ З ПРИВАТНИМИ АРМІЯМИ й незаконними формуваннями, які є зараз. Їх потрібно роззброїти.

Україна не готова до закону про зброю. В нас високий рівень злочинності, вбивств і розстрілів. ЛЮДИ В ДЕПРЕСІЇ ТА ЗЛИДНЯХ. Не можна їм роздавати короткоствольну зброю.