В Мінфіні розповіли, коли почне працюювати Бюро економічної безпеки

Бюро економічної безпеки почне працювати в Україні до кінця грудня 2021 року. Відповідну вимогу відображено в оновленому Меморандумі України з Міжнародним валютним фондом.

Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів.

«З метою консолідації повноважень щодо розслідування економічних злочинів у єдиному слідчому органі Бюро економічної безпеки України розпочне роботу до кінця грудня 2021 року», — повідомляється в документі.

Бюро економічної безпеки відповідатиме за розслідування економічних, фінансових та податкових шахрайств та злочинів, що перебувають у юрисдикції Національної поліції, СБУ та Податкової поліції, за виключенням злочинів, що підпадають під юрисдикцію НАБУ.

Закон встановлює чіткі правила внутрішнього прийняття рішень, відбору керівництва та нагляду для забезпечення операційної незалежності та належного нагляду та підзвітності.

Раніше повідомлялося, що Україна відмовиться від запровадження податку на капітал, що виводиться, про це свідчить меморандум з Міжнародним валютним фондом.

Міжнародний валютний фонд опублікував новий меморандум щодо програми stand-by з Україною та супровідні документи до нього. На початку тижня МВФ провів перший перегляд програми, продовживши її ще на півроку — до червня 2022 року, а також перерахував Україні транш майже на 700 млн доларів.

Компаніям та підприємствам колишніх власників банків-банкрутів незабаром можуть заборонити брати участь у держзакупівлях та приватизації об’єктів, доки вони не погасять борги перед Фондом гарантування вкладів.

загрузка…