В Росії зросла кількість жертв вибуху і пожежі на шахті

В Росії кількість загиблих внаслідок вибуху та пожежі на вугільній шахті «Листяжна» в Кемеровській області, за останніми даними, зросла до 11 людей. Постраждали понад 40 гірників, у шахті залишаються ще десятки людей.

Про це повідомив губернатор Кемеровської області Сергій Цивільов.

За останніми даними, у шахті на момент аварії перебували 285 гірників, понад 230 підняли на поверхню. Повідомлялося, що у шахті залишалося 49 людей, з якими зник зв’язок. Згодом кілька із них було виявлено загиблими, пошуки інших продовжуються. Спочатку повідомляли про одного загиблого гірника.

За даними прес-служби МНС Росії, внаслідок задимлення на шахті постраждали 45 людей. За інформацією регіонального Центру медицини катастроф, у всіх постраждалих отруєння продуктами горіння, двоє з них перебувають у важкому стані.

Вибух стався на глибині 250 метрів. Серед причин інциденту розглядаються версії несправності обладнання та природні причини.

Раніше в Сибірське управління Ростехнагляду сьогодні надійшло повідомлення про задимлення та вибух на вугільній шахті «Листяжна» у місті Білові в Кемеровській області. Згодом з’ясувалося, що це був вибух.

У Рязанській області РФ минулого місяця сталася пожежа з вибухом у цеху з виробництва пороху.

загрузка…