Харківська облрада припинила повноваження підозрюваного у хабарі заступника голови

Харківська обласна рада достроково припинила повноваження заступника голови облради Андрія Малиша, підозрюваного у хабарництві. Відповідне рішення підтримали 100 народних депутатів.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на засідання ради 25 листопада.

За таке рішення проголосували 100 депутатів, проти – 0, утрималися 5. Рішення ухвалювалося в режимі таємного електронного голосування без обговорення.

Голова облради Тетяна Єгорова-Луценко подякувала Малишу за роботу на посаді заступника і наголосила, що він залишається депутатом, тому вона розраховує на його «плідну роботу як депутата».

Раніше Малиш звернувся із особистою заявою про дострокове припинення повноважень заступника голови Харківської облради без припинення повноважень депутата.

У липні НАБУ та САП викрили заступника голови Харківської обласної ради Андрія Малиша та його спільника-адвоката Руслана Танабаша на отриманні неправомірної вигоди в розмірі 1 млн. 50 тис. гривень. За версією слідства, за ці гроші вони обіцяли залишити в посаді директора комунального підприємства.

Пізніше стало відомо, що голова Харківської обласної ради Артур Товмасян фігурує у справі про вимагання хабара з директора обласного комунального підприємства за перепризначення на посаду.

загрузка…