Штати анонсували перший аукціон на стратегічні запаси нафти

Міністерство енергетики США оголосило перший аукціон на продаж 32 млн барелів зі свого Стратегічного нафтового резерву (SPR). Нафту поставлять з кінця грудня по квітень 2022 року.

Штати очікують, що продаж нафти SPR знизить вартість американської високосірчистої нафти Mars і принесе вигоду користь покупцям в Азії, які переробляють в основному високосірчисту нафту, пише Reuters.

Поставки будуть проводитися з січня по квітень 2022 року, при цьому ранні поставки будуть прийняті в кінці грудня. За інформацією Міністерства енергетики, покупці повинні будуть повернути нафту в більш пізні терміни, між 2022 і 2024 роками.

Міністерство енергетики США також оголосить про продаж до 18 мільйонів барелів сирої нафти SPR не раніше 17 грудня.

Нагадаємо, адміністрація Байдена заявила про масовий розпродаж запасів нафти разом із з Китаєм, Індією, Південною Кореєю, Японією і Великобританією, щоб спробувати знизити ціни після того, як ОПЕК + ігнорували заклики до збільшення видобутку.

Раніше нафта подешевшала 17 листопада на тлі інформації про продаж запасів командою Байдена у США зі стратегічного резерву (Strategic Petroleum Reserve, SPR) для зниження цін на бензин, які цього тижня досягли рекордного рівня на каліфорнійських заправках.

Ціни на нафту знизилися у вівторок, 23 листопада, в очікуванні можливого оголошення про те, що США, Індія, Японія та Південна Корея розпочнуть продаж палива зі стратегічних резервів (SPR).

ОПЕК прогнозує зменшення світового попиту на нафту на IV квартал на 330 тис. барелей за добу. У зв’язку із прогнозом нафта 12 листопада почала дешевшати. Також до зниження ціни призвело зміцнення долара і чутки про ймовірний продаж США запасів зі стратегічного резерву (SPR).

загрузка…