Німеччина перевищила позначку у 100 тисяч смертей від COVID

Станом на 25 листопада у Німеччині зареєстрували понад 100 тисяч смертей від коронавірусу.

Також за добу країна побила антирекорд із захворюваності на COVID, повідомляє АР.

За останні 24 години від коронавірусу померла 351 людина, внаслідок чого загальна кількість загиблих склала 100 119 жертв COVID.

У Європі Німеччина стала п’ятою країною, що пройшла відмітку у 100 тисяч смертей, після Росії, Британії, Італії та Франції.

Крім того, Німеччина також встановила рекорд із щоденних підтверджених випадків – 75 961 за останню добу. З початку пандемії в країні було зареєстровано понад 5,57 мільйона підтверджених випадків COVID-19.

Уряд закликав людей, які були вакциновані понад шість місяців тому, отримати бустерну дозу, а тих, хто ще не був вакцинований взагалі, зробити своє перше щеплення. За офіційними даними, 68,1% з 83 мільйонів жителів Німеччини повністю вакциновані, що набагато нижче за мінімальний рівень у 75%, якого прагне уряд.

Як відомо, в Німеччині за добу 23 листопада зареєстрували 66 884 нових випадків захворювання на коронавірус. Такий показник знову побив сумний рекорд із початку пандемії.

У Баварії богослов, який видавав себе за лікаря, провів або наказав провести понад 1400 щеплень від коронавірусу.

Жителям США рекомендують не відвідувати такі країни, як Німеччина і Данія через ситуацію з коронавірусом.

Читайте також:

Євросоюз планує змінити правила перетину кордонів через стрімке зростання захворюваності на коронавірус та збільшення госпіталізацій після послаблення карантину та уповільнення вакцинації.

Європейський центр профілактики та контролю захворювань (ECDC) рекомендує застосовувати бустерну вакцинацію проти коронавірусу для всіх дорослих мешканців країн ЄС. У пріоритеті мають бути люди віком від 40 років та старші.

загрузка…