Волкер заявив, що, зазіхаючи на Україну, російський президент погрожує Європі

Курт Волкер

Волкер переконаний: ескалація спрямована на те, аби домогтися поступок як від Заходу, так і від української влади

Путін не обов’язково залучатиме війська, що сконцентровані на кордоні з Україною для вторгнення. Зазіхаючи на Україну, російський президент погрожує Європі. Так вважає Курт Волкер, колишній спецпредставник Держдепартаменту з питань України. Його стаття з’явилася на сайті Центру Аналізу європейської політики, передає “5 канал”.

На думку Волкера, цю та інші схеми російського президента можна нівелювати, продемонструвавши Росії, що військове вторгнення коштуватиме Кремлеві дуже дорого. Волкер переконаний: ескалація спрямована на те, аби домогтися поступок як від Заходу, так і від української влади.

Колишній спецпредставник Держдепу назвав кроки, які вже демонструють відсіч Путіну і доводять, що Захід відреагує на ймовірну агресію значно суворіше, аніж це було з анексією Криму. Серед них – широке інформування про агресивну діяльність Росії і цілковиту підтримку суверенітету України. А також плани розміщення британського військового контингенту на українській території. Важливу роль відіграє і призупинення запуску газогону “Північний потік-2”.

Нагадаємо, голова Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що Росія готується атакувати Україну 2022 року. Водночас міністр оборони Олексій Резніков вважає, що РФ не йтиме у великий наступ та не захоплюватиме територій.