Індійський вчитель збудував копію Тадж-Махалу своїй коханій дружині

Заможний індійський учитель збудував копію Тадж-Махалу своїй дружині й каже, що їхній новий будинок є “символом його любові” до неї, як і оригінал.

52-річний Ананд Пракаш Чоксі збудував мармуровий будинок площею 929 кв м для дружини Манджу Шах, 48 років, теж вчительки. Про це пише Daily Mail.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На свято тисячі індійців купалися в токсичній річці

Так само, як знаменитий мавзолей, копія має вежі навколо, купол, а підлога і фасад з мармуру. Будинок завбільшки приблизно в третину оригіналу, має чотири спальні, один зал, бібліотеку і кімнату для медитації. Будівництво тривало три роки. Чоксі відмовився називати його вартість.

“Хотів збудувати унікальний будинок у маленькому містечку, де щороку будують нові будівлі. Хотів дім, про який завжди будуть говорити у місті”, – каже Чоксі.

Оригінальний Тадж-Махал збудував імператор Моголів Шах-Джахан між 1632 і 1653 роками як гробницю для дружини Мумтаз-Махал на березі річки Ямуна в Агрі.

У подружжя є двоє дітей, яким трохи поза 20 років. Цього року вони теж переїхали до свого розкішного житла. Для місцевих жителів і туристів будинок став туристичною цікавинкою. Багато хто відвідує його, щоб зняти стильні весільні зйомки з невеликим бюджетом.

“Я щасливий, що дружина задоволена, і ми живемо тут щасливо”, – каже Чоксі.

Щоб будівля була ще більше схожою на оригінал, освітлення всередині та зовні виконано так, щоб воно сяяло в темряві, як оригінальний шедевр.

Чоксі – інженер, який став викладачем. Він разом з дружиною керує академією.

Індія готується до екстрених заходів через смог, що накрив в Нью-Делі. Федеральний комітет країни з контролю забруднення наказав штатам і місцевим органам приготуватися до повної готовності через зниження температури та швидкість вітру.