Канада планує наростити військову підтримку України, вивчаються 2 варіанти

Влада Канади розглядає посилення військової місії в Україні на фоні загрози з боку РФ. Нова міністр оборони Канади Аніта Ананд вивчає кілька варіантів посилення підтримки України.

Перший варіант передбачає відправку до України кількасот канадських військовослужбовців, пише The Globe and Mail. Другий – перекидання в Україну з Румунії Канадських винищувачів CF-18 або направлення в Чорне море бойового корабля Військово-Морських сил Канади.

Тим часом у США пропонують надати Україні додаткову оборонну допомогу в обсязі 50 млн доларів.

Нагадаємо, 21 листопада начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що РФ готується до можливої атаки на схід та південь України у січні-лютому 2022 року.  За даними розвідки, до українських кордонів стягнули 92 тисячі російських військових.

Також Буданов заявив, що Україна потребує більше американської військової допомоги на тлі зростання загрози нового вторгнення РФ. Якщо зволікати, то може виявитися надто пізно.

Американська розвідка попередила Україну та партнерів у НАТО щодо загрози вторгнення Росії на українську територію. США вважають, що у союзників лишилось мало часу, аби завадити планам Кремля розгорнути активні дії проти України.

Українське бачення загроз із боку Росії цілком збігається з баченням міжнародних партнерів. Тому Україна та Захід працюють над планом стримування російської агресії, заявили у МЗС України.

Загроза з боку РФ для України існує постійно з 2014 року, змінюється лише її інтенсивність, повідомили у Міноборони. Тому українська армія має бути завжди у бойовій  готовності, щоб дати відсіч агресору.

загрузка…