Партнера Коломойського помітили на дні народження голови ОП Єрмака

На дні народження глави Офісу президента Андрія Єрмака помітили близького партнера олігарха Ігоря Коломойського Тимура Міндіча. Свята відзначали 21 листопада у державній резиденції президента в Карпатах «Синьогора», а Володимира Зеленського туди і назад доставили гелікоптером.

Про це пише Українська правда.

Зазначається, що 19 листопада переліт з Києва до Івано-Франківська здійснив чартерний борт «Хокер», який має відношення до групи «Приват» Ігоря Коломойського. А на борту нібито перебував Тимур Міндіч із родиною. Саме у квартирі Міндіча президент Зеленський святкував свій день народження у січні цього року, пише УП.

«За нашими спостереженнями, останнім із гостей свята Андрія Єрмака Івано-Франківськ залишив співвласник студії «Квартал 95» та близький товариш Ігоря Коломойського Тимур Міндіч із сім’єю», – повідомило видання.

Офіс президента у свою чергу зазначив, що святкування дня народження його голови Андрія Єрмака на державній дачі в Карпатах не було чотириденним, а вертольоти ДСНС «гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше із розважальною метою». Водночас гелікоптери для пересування глави держави використали відповідно до протоколу.

«У п’ятницю президент працював у Києві – на Банковій. Увечері того дня відбув у резиденцію у Гуті. У неділю Глава держави був у Києві на відповідних заходах, присвячених роковинам початку Революції Гідності. У понеділок він також був на робочому місці. Андрій Єрмак відзначив день народження у понеділок у Києві – з батьками, у вівторок його привітали колеги в Офісі президента», – зазначили в ОП.

загрузка…