В ОП згадали, де Зеленський був на вихідних

Пресслужба Офісу президента дала офіційний коментар в семи пунктах щодо розслідування святкування 50-річчя Андрія Єрмака в Карпатах, на якому нібито був присутній і сам Володимир Зеленський.

Президент три дні був в Києві, на день злітав на дачу в Гуту, Єрмак святкував свій день народження з батьками, написала пресслужба в фейсбуці.

ОП в семи пунктах розписали, що насправді відбувалося на минулих вихідних.

“Перше: офіційно повідомляємо, що не було жодного 4-денного святкування з феєрверками, концертами, макетами венеційської архітектури, масовкою гостей та іншими принадами, які ще можна додумати для більшої ефектності”, написала пресслужба.

“Друге: не було використання державних чи приватних літаків жодних осіб, пов’язаних з будь-якими бізнесменами. Гвинтокрилами ДСНС гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше з розважальною метою”, повідомили в ОП.

Третім пунктом ОП заявила, що у п’ятницю президент працював у Києві на Банковій. Ввечері того дня відбув до резиденції в Гуті. У неділю глава держави був у Києві на відповідних заходах, присвячених річниці початку Революції Гідності. У понеділок він також перебував на робочому місці.

В Офісі президента нагадали, що користування цією резиденцією протягом одного-двох днів, як і гвинтокрилами, які забезпечують пересування президента, відбувалося згідно зі звичайними протоколами щодо переміщення президента та його співробітників і користування відповідними об’єктами.

З інших представників влади до резиденції заїжджав лише Олексій Чернишов, який перебував у ті дні в Рівному та пересувався автівкою, повідомили в заяві.

Андрій Єрмак відзначив день народження у понеділок в Києві з батьками, у вівторок його привітали колеги в Офісі президента, написала пресслужба.

Сподіваємося, що наступного разу отримаємо запит на надання інформації хоча б за добу до виходу репортажу, щоб можна було встигнути відповісти на всі запитання й додати правдивої інформації до матеріалу, який готується, написала пресслужба.

Наступного місяця відзначатиметься День працівників дипломатичної служби України. Зберуться і саме в резиденції в Гуті понад сто голів дипломатичних і консульських представництв України. Відбудеться спеціальний дипломатичний форум з відповідною програмою. Підготовка до цього форуму на місці вже триває, повідомили в ОП.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не відходить ні на крок” Данилюк розповів, чому Зеленський не позбудеться Єрмака

Вийшло розслідування “Української правди” в якому йдеться, що президент Володимир Зеленський та Офіс президента святкували 50-річчя голови ОП Андрія Єрмака на державній дачі в Карпатах в неділю, 21 листопада.

Щоб доставити гостей до резиденції президента “Синьогора”, використовували гелікоптери ДСНС.

Прессекретар президента Сергій Никифоров відреагував на розслідування. Він не знає, як Володимир Зеленський проводить свій вільний час.