Мусаєва про реакцію ОП на розслідування про день народження Єрмака: Історія із “вагнергейтом” нічому не навчила

1

Про це інформує Цензор.НЕТ з посиланням на сторінку Мусаєвої в фейсбуці.

"Офіс президента відреагував на розслідування Українська правда розлогим постом, в якому зокрема підтвердив, що президент а) був у Синьогорі у вихідні б) президент користувався гвинтокрилами ДСНС, але нібито "за протоколом". Також у повідомленні стверджується, що Андрій Єрмак святкував свій ювілей з батьками. Але чомусь у понеділок, тобто наступного дня після власне дня народження", – написала головред УП.

Вона зазначила, що при цьому в ОП не пояснюють, що голова держави робив у горах в такій складній внутрішній та зовнішній ситуаціях і чому не скористався своїм державним бортом.

"Навіщо подорож до державної резиденції потрібно було приховувати та користуватися гвинтокрилами? Дуже цікаво. Як і те, чому єдиним гостем в ці два дні в резиденції, за версією ОП, був міністр регіонального розвитку Олексій Чернишов?", – запитала Мусаєва.

Також керівник УП підкреслила, що у Офісу президента було 8 годин на відповідь до виходу матеріалу.

"Ми відправили його рівно в той момент, коли отримали усі підтвердження, що для святкування дня народження було задіяно державні гвинтокрили. Здається, що історія із "вагнергейтом" нічого нікому не навчила", – йдеться в пості.