15-річних підозрюваних у зґвалтуванні відправили за ґрати. Один із них уже “попадався” поліції

У Кривому Розі суд обрав запобіжні заходи 15-річним школярам, які напали на 48-річну жінку, побили її, зґвалтували і пограбували.

Обох відправили на два місяці за ґрати без права на заставу. Таке рішення сьогодні, 24 листопада, ухвалив Центрально-Міський районний суд міста.

Засідання проходила за зачиненими дверима. На цьому наполягла прокурор, оскільки підозрювані неповнолітні. Перед засіданням під будівлею суду зібралися родичі затриманих, аби підтримати їх, повідомляють “Свои”.

Тим часом, жертва підлітків перебуває у тяжкому стані в лікарні. Медики жодних прогнозів не дають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Били, ґвалтували й знімали на телефон: показали фото неповнолітніх нападників

Один із підозрюваних двічі попадався на грабежах, повідомляють місцеві ЗМІ. Він із братом напали на пенсіонера у березні 2021 року на зупинці громадського транспорту на вул. Українській і відібралиу жертви телефон, гроші, документи та навіть цигарки.

Другий епізод стався на вул. Калнишевського. Вони побили та пограбували чоловіка з інвалідністю.

Злочин стався 22 листопада в Кривому Розі. Двоє 15-річних посеред вулиці жорстоко побили й зґвалтували 48-річну жінку. Після забрали її мобільний телефон і зникли.

Непритомну жінку з численними тілесними ушкодженнями знайшли на вулиці Центрально-Міського району. У тяжкому стані доправили до лікарні. Водночас у поліцію повідомили про зникнення робітниці одного із закладів відпочинку. З’ясувалося, що зниклою є потерпіла жінка.