ОП про день народження Єрмака: Зеленського гвинтокрилами возили за протоколом, гостей Єрмака – не возили взагалі

Про це йдеться в повідомленні на сторінці Офісу Президента у фейсбуці, повідомляє Цензор.НЕТ.

В Офісі твердять, що отримали запит журналістів лише 24 листопада – за кілька годин до виходу розслідування.

"Не було жодного 4-денного святкування з феєрверками, концертами, макетами венеційської архітектури, масовкою гостей та іншими принадами, які ще можна додумати для більшої ефектності. … Друге: не було використання державних чи приватних літаків жодних осіб, пов'язаних з будь-якими бізнесменами. Гвинтокрилами ДСНС гостей чи взагалі сторонніх осіб не перевозили, тим більше з розважальною метою", – зазначили в ОП.

Читайте: День народження Єрмака: святкували на держдачі, гостей возили гелікоптером ДСНС, – ЗМІ. ВIДЕО

Щодо пересування глави держави, то повідомлено, що гвинтокрили для цього використовували відповідно до протоколу.

"У п'ятницю Президент працював у Києві – на Банковій. Ввечері того дня відбув до резиденції в Гуті. У неділю Глава держави був у Києві на відповідних заходах, присвячених річниці початку Революції Гідності. У понеділок він також перебував на робочому місці. … Андрій Єрмак відзначив день народження у понеділок в Києві – з батьками, у вівторок його привітали колеги в Офісі Президента", – твердять в Офісі.

Нагадаємо, раніше видання "Українська правда" опублікувала журналістське розслідування про святкування 50-ліття голови Офісу Президента Андрія Єрмака. Журналісти твердять, що святкування відбувалося на державній дачі, а гостей туди доставляли гелікоптерами ДСНС. Одним з гостей, який дістався приватним літаком, був близький соратник олігарха Ігоря Коломойського Тимур Міндич, твердять журналісти.