Проблеми зі спиною мучать більшість людей. Як врятуватися

Немає жодної людина, яка хоча б кілька разів у житті не відчувала болю в спині. Виникати може з різних причин навіть у абсолютно здорових, наприклад, через тривале фізичне навантаження або травми. Особливих турбот приносять хвороби хребта.

Так, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, біль у спині – одна з найбільш поширених причин звернення за медичною допомогою. Понад 70% людей стикаються з цією проблемою, а у 10% біль у спині стає хронічним.

Чому болить спина?

Біль у спині можуть спричиняти різні фактори. Зокрема він може носити механічний характер. Такий біль виникає через довге перебування в незручних позах, надлишкове фізичне навантаження. При цьому він не триває довго і його можна заспокоїти, прийнявши зручне положення.

Дискомфорт та сильний біль у спині можуть спричиняти ураження нервів, травми або ж захворювання, наприклад, остеохондроз, грижа спинного диска. Із таким болем не можливо впоратися самостійно – необхідна допомога лікарів. В іншому випадку ситуація лише ускладнюватиметься, біль ставатиме сильнішим і навіть звичні домашні справи здаватимуться катуванням.

Які можуть бути наслідки, якщо не подбати про здоров’я спини?

Недуги хребта можуть спричинити не лише больовими відчуттями в спині. При проблемі в шийному відділі хребта можливі запаморочення, шум у вухах, коливання артеріального тиску, мігрень.

Проблемі в грудному відділі можуть викликати біль в серці, порушення дихання, невротичні розлади, панічні атаки.

Проблемі в поперековому відділі спричиняють оніміння ніг, біль в суглобах, нічні судоми в ногах, порушення роботи органів малого тазу, порушення в статевої сфері.

Як лікувати?

Дієвим способом позбутися болю в спині, який викликаний різними причинами, є комплексна реабілітація. При цьому важливо, щоб її проводив дійсно фаховий медик, який досконало знає свою справу, інакше в кращому випадку усе лишиться без змін, в гіршому – додасте собі нових турбот із спиною.

Здобули авторитет у цій сфері фахівці клініки “Біла медицина”. Вони використовують лише сучасні методи діагностики та лікування: ЛФК, масаж, фізіотерапія, заняття на різноманітних тренажерах, а також мануальна корекція.

Звертатися за допомогою до них можна з різними проблемами:

Порушення постави і викривлення хребта
Нестабільність рухового сегмента
Болі у спині
Поперекові болі
Біль у хребті
Остеохондроз
Протрузія диска
Грижа диска
Пошкодження суглобів
Неврології
Лікування головних болів і мігрені
Лікування наслідків інсультів
Лікування невриту лицьового нерва
Лікування порушень сну

“Основне наше завдання – повернути пацієнта до того життя, яке мав до хвороби, травми чи операції. Особливо важливо відновитися людині після перенесених неврологічних захворювань: інсульт,у операції на хребті та інше. Таким іноді доводиться вчитися заново ходити, їсти, говорити. Також допомагаємо спортсменам при підготовці до змагань або реабілітації після травм”, – говорять в клініці “Біла медицина”.

Також пацієнтам пропонують послугу медичного транспортування. Для кожного випадку команда професіоналів підбирає індивідуальні умови перевезення, аби найкраще потурбуватися про стан здоров’я пацієнта.

Клініка працює цілодобово за адресою: м. Київ, вул. Юрія Кондратюка 2а. Допомогу надають як в стаціонарі, так і вдома у пацієнта. Також кожен клієнт може отримати безкоштовну консультацію за телефонами: +38 097 732 9539; +38 098 009 8364.

Ліцензія на провадження господарської діяльності з медичної практики, видана на підставі наказу МОЗ України №1730 від 30.07.2020 року. Реєстраційне дось’є від 26.06.2020 №3047/Л-П.