“Кадровий абсурд влади” – Розенко прокоментував план ОП призначити Тищенка головою КМДА

В разі ухвалення закону про столицю у киян заберуть право обирати владу, а натомість Зеленський призначить Миколу Тищенка головою КМДА.

Про це заявив представник “УДАРу Віталія Кличка” Павло Розенко в ефірі “5 каналу”.

“Сьогодні пройшла інформація, що головою КМДА може стати Тищенко. І вони серйозно розглядають в Офісі президента цю кандидатуру після того, як Верховна Рада має затвердити нову редакцію закону про Київ. Де у нас, у киян, забирають право обрати собі міського голову. Замість того Зеленський буде брати от таких Тищенків і ставити главою КМДА”, – заявив Розенко.

Він наголосив на тому, що розгляд кандидатури власника ресторану “Велюр”, який неодноразово потрапляв у скандали, свідчить про серйозні проблеми з кадрами у команді президента.

“Ви розумієте весь кадровий сьогодні потенціал, що на керівника Києва вони серйозно розглядають нашквареного політика Тищенка? От вам в сьогоднішній новині весь кадровий абсурд нинішньої влади”, – підсумував Розенко.

Нагадаємо, раніше Тищенко прокоментував інформацію про своє можливе призначення головою КМДА. Він заявив, що про все стане відомо після ухвалення закону про столицю.