“Навіть 600 людей – це теж важливо” – Мартиненко про ймовірну допомогу від Великої Британії (Відео)

Олександр Мартиненко

Також він зазначив, що це символічний крок

Генеральний директор ІА “Інтерфакс-Україна” Олександр Мартиненко в етері програми “Велика політика” прокоментував нещодавню новину про ймовірне відправлення Великою Британією в Україну 600 бійців спеціального призначення. Про це повідомляє “5 канал”. 

Також він зазначив, що це символічний крок.

“Ну 600 військових там з Великої Британії приїде припустимо. Це символічний абсолютно крок. Хоча, з іншого боку знаєте, коли військові з країн НАТО, особливо лідерів НАТО розміщуються в тій чи іншій країні, навіть в невеликій кількості, це все одно працює, як такий, живий щит. Тому що, всі розуміють, якщо загинуть, будемо реалістами, кілька людей, десятків навіть людей, які відносяться від країн що розвиваються – це одна справа. Інша справа, коли загинуть двоє десантників Великої Британії. Це вже абсолютно інший рівень конфлікту і цей конфлікт стає світовим. Тому тут, навіть 600 чоловік – це теж важливо”, – сказав Мартиненко.

Дивіться повний випуск програми:

Як повідомляв 5.UA, Велика Британія з огляду на можливе російське вторгнення готова перекинути в Україну 600 бійців спеціального призначення.

Нагадаємо, начальник штабу оборони Британії генерал Нік Картер заявив, що нинішні відносини між Росією та рештою світу викликають більше занепокоєння, ніж під час холодної війни. За його словами, існує “більший ризик” випадкової війни. 

Як повідомляв 5.UA, Столтенберг звернувся до Росії через нарощування військ біля кордонів України.