80 млрд грн від МВФ Україні треба направити на проблеми, які може використати Путін для вторгнення – депутат (Відео)

Ростислав Павленко

Зокрема це питання соціальної сфери

В України є 80 млрд грн, надані МВФ для боротьби з наслідками коронакризи, їх необхідно витратити на військові та соціальні питання, аби Путін не використав ці проблеми для повномасштабного вторгнення в Україну. Про це сказав в етері “Великої політики” на “5 каналі” народний депутат “Європейської Солідарності” Ростислав Павленко.

“У нас є близько 80 млрд коштів, які МВФ надав як допомогу у боротьбі з наслідками коронавірусної кризи. Це дуже хороший резерв, який можна спрямувати на посилення військових позицій, на виконання державного оборонного замовлення, на підвищення виплат військовим і закриття соціальних питань, зокрема щодо субсидій, пенсій, на яких точно спекулюватиме Путін”, – пояснив депутат. 

Він нагадав, що, за повідомленням ГУР, кризу пов’язують з тим, що будуть енергетичні проблеми, можливі також ініційовані п’ятою колоною заворушення і протести.

“Путін це може використати, а щоб цього не було, треба діяти швидко і фахово”, – сказав Павленко.

Нагадаємо, голова Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов заявив, що Росія готується атакувати Україну 2022 року. Водночас міністр оборони Олексій Резніков вважає, що РФ не йтиме у великий наступ та не захоплюватиме територій.