У Путіна немає грошей, за які можна реалізувати повномасштабний наступ – політолог (Відео)

Андрій Ковальов

Ковальов також зазначив, що путінська військова агресія змобілізувала й об’єднала українців

Кандидат політичних наук Андрій Ковальов в етері програми “Велика політика” розповів про те, чому для Путіна не вигідна повномасштабна війна проти України. Про це повідомляє “5 канал”. 

Ковальов також зазначив, що путінська військова агресія змобілізувала й об’єднала українців.

“Я читав російських військових аналітиків, притомних військових аналітиків, яким можна довіряти, які не є придворними аналітиками Кремля. Про те, що на цьому етапі для РФ, для Путіна не вигідна повномасштабна війна проти України. Насамперед, тому що, у Путіна немає грошей, за які цей повномасштабний наступ можна реалізувати. А наступне, що самі ж російські аналітики, говорять про те, що на російських військових, тут в Україні, чекає організований, структурований партизанський супротив. Навіть там, де, якщо, російським військам вдасться пройти, це закінчиться для них величезними втратами. Тому що, це змобілізує українців і росіяни вивчили уроки 2014 року, що фактично путінська військова агресія, вона змобілізувала й об’єднала українців”, – розповів Ковальов.

Дивіться повний випуск програми:

Як повідомляв 5.UA, 21 листопада глава Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов заявив, що Росія готується напасти на Україну наприкінці січня – на початку лютого 2022 року. За даними української розвідки, державу вже оточили тактичні групи батальйонів російських військ. Таке враження, ніби окупанти намагаються взяти її в кільце, сказав Буданов, і наголосив, що напад Москви може стати наймасштабнішим від 2014 року. У Путіна відреагували на заяви Заходу про те, що Росія вже незабаром може спробувати напасти на Україну. Там вважають, що на тлі цього слід очікувати на “провокації”.