“Окупанти готуються до нашого наступу”: захисники Кримського розповіли про ситуацію на передовій – сюжет (Відео)

Війсковослужбовці ЗСУ

Операція Об’єднаних сил

Нещодавно по позиціях українських захисників поцілило понад 4 десятки мін

Від початку місяця вогонь на цій ділянці фронту ворог спрямовує на найближчі до ворога позиції та по населених пунктах. Подробиці дізнавалася журналістка “5 каналу”.

Діставшись до захисників Кримського, доводиться швидко ховатись в бліндаж. Вояки помітили у небі ворожий безпілотник.

“Попередження про арт-обстріл! Для перестраховки заховали особовий склад в укриття”, – каже військовослужбовець ЗСУ Федір.

Армійці знають як окупанти коригують вогонь за допомогою дронів. Нещодавно по їхніх позиціях поцілило понад 4 десятки мін. Коригували обстріл з повітря.

“Як він тільки прилітав, одразу починався обстріл. Тільки він прилітав на дозаправку батареї, обстріл закінчувався. Він знову прилітає і знову по нам луплять”, – додає Федір.

Перехресним вогнем по позиціях били аж 6 мінометних розрахунків. Цілили з-за спин мирних мешканців.

“Одна батарея працювала 120-ми, а друга 82-ми. Воно там в перемішку. Бум-бум-бум! Вони близько до населеного пункту були і батареї стояли одна від одної на відстані”, – пригадує військовослужбовець Федір.

Вояки натиск витримали. Кажуть, в такі моменти головне чітко виконувати накази й ховатися. Своєчасно подбали щоби було де. Ще влітку облаштували надійні укріплення.

“Кожен старається для себе. Кожен старається не для когось, а для себе. Всі розуміють, що це наш дом. Кожен з хлопців називає на свою позицію: “Я йду додому!”. А дома як може бути? Тільки комфортно, тепло і затишно”, – акцентує увагу військовослужбовець Станіслав.

Значно більше армійці хвилюються, коли боєприпаси пролітають повз них та влучають по цивільних. За минулий тиждень окупанти обстріляли мирних мешканцях Кряківки, Причепилівки та Нижнього.

“152 працювали і 122. Там нормально ковиряли їх”, – зауважує Федір.

Військовослужбовець Станіслав каже: “Вони не цінують ні своїх, ні чужих людей. Працюють вони по населеним пунктам постійно. Працюють через нас, туда десь. За Кримським. Працюють не по військовим”.

Після того як впало листя вояки помітили, що окупанти з’єднали свої позиції шанцями. Проаналізувавши, як вкопалися, упевнені, ворог готується відбивати натиски Збройних Сил, а не наступати. Але наші захисники готові до всього.

“Не переживайте! Будемо бадатися, якщо полізуть. Нічого вони не зроблять! Резерви є. Все є. Хай спробують! Буде горе їм! У хлопців бадьорий дух, веселий настрій! Все добре!”, – підсумував військовслужбовець Федір.

Вікторія Ковальова, Сергій Могилевич, Луганська область, “5 канал”

Читайте також: Окупанти обстріляли з мінометів позиції прикордонників біля КПВВ “Мар’їнка”