МВФ зобов’язав Україну сформувати наглядові ради «Нафтогазу», «Укренерго» та «Енергоатому»


Україна в рамках отриманого другого траншу від Міжнародного валютного фонду за програмою stand by взяла на себе зобов’язання сформувати наглядові ради ПрАТ «НЕК «Укренерго» до кінця грудня 2021 року, НАК «Нафтогаз України» – до кінця січня 2022 року і НАЕК «Енергоатом» – до кінця травня 2022 року. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».


«Ми гарантуємо, що держпідприємства будуть діяти на відстані витягнутої руки від уряду, зберігаючи прогрес, досягнутий у зміцненні корпоративного управління, у тому числі шляхом збереження більшості незалежних наглядових рад», – йдеться в тексті оновленого меморандуму про економічну та фінансову політику з МВФ за програмою stand-by.


Нагадаємо: на початку вересня незалежні члени наглядової ради (НР) «Нафтогазу» Клер Споттісвуд, Бруно Лескуа і Людо Ван дер Хейдена подали у відставку. Сталося це через новий виток конфлікту, оскільки компанію очолює Вітренко, а наглядова рада не може вирішити щодо його звільнення.


Мінекономіки оголосило про початок конкурсу на посади незалежних членів наглядової ради «Нафтогазу»

Заявки прийматимуть до 6 грудня 2021 року


«Нафтогаз» витратить на пошук 20 топменеджерів майже 47 млн грн. Компанія оголосила тендер на послуги рекрутингових агенцій щодо пошуку персоналу.