“Будуть десятки тисяч гробів, які отримає РФ” – депутат про ймовірний наступ Росії (Відео)

Дмитро Лубінець

Путін готовий піти на розширення окупованих територій Донбасу, каже депутат

Президент РФ Володимир Путін готовий піти на розширення територій так званих “ЛНР”/”ДНР”, але ЗСУ готові до такого сценарію і не допустять прориву. Про це сказав народний депутат “За майбутнє” Дмитро Лубінець у етері програми “Велика політика” на “5 каналі”.

“Через марку “ЛНР”/”ДНР” Путін готовий піти на розширення цих територій. Я хочу нагадати, що у внутрішніх документах ОРДЛО території Донбасу підконтрольні Україні є тимчасово окупованими. Тому на такий сценарій вони можуть піти”, – вважає депутат.

Він додав:”На цей час ЗСУ не просто готові, а будуть десятки тисяч гробів, які отримає Російська Федерація. І тільки це зупинило Путіна в 2015-му році і тільки це зупиняє його у 2021 році”.

Нагадаємо, раніше голова ГУР МО Кирило Буданов заявив, що Росія готується атакувати південь та схід України на початку 2022 року. Для цього біля кордонів з Україною сконцентрували 92 тисячі військовослужбовців. 

Як повідомляв 5.UA, голова Міноборони Олексій Резніков вважає, що Росія не йтиме у великий наступ та не захоплюватиме територій.