Нова коаліція в Німеччині підтримала рух України в ЄС

У Німеччині оприлюднили коаліційну угоду, підписану трьома партіями – переможницями виборів.

Як повідомляє Європейська правда, нову урядову коаліцію сформували Соціал-демократична партія, Зелені та Партія вільних демократів.

Лідер СДПН Олаф Шольц отримає посаду канцлера Німеччини, а міністерство закордонних справ очолить співлідерка Зелених Анналена Бербок,  яка чітко виступає проти запуску трубопроводу «Північний потік-2».

Також було презентовано коаліційну угоду, де міститься пункт про те, що Німеччина готова підтримати рух України у напрямку до членства в ЄС та допомагатиме Україні зберегти територіальну цілісність. «Ми працюватимемо спільно з ЄС та його державами-членами над подальшим розвитком «Східного партнерства». Такі держави, як Україна, Молдова і Грузія, які прагнуть членства в ЄС, повинні отримати змогу наближатися (до цього – ред.) шляхом послідовних реформ у сфері верховенства права та ринкової економіки», – йдеться в документі.

«Ми вимагаємо негайно покласти край спробам дестабілізації України, насильству на сході України та незаконній анексії Криму. Шлях до мирного врегулювання конфлікту на сході України та зняття відповідних санкцій залежить від повного виконання мінських угод. Ми за вирішення заморожених конфліктів у регіоні», — також йдеться в угоді.

Раніше ми писали, що Вільна демократична партія Німеччини (ВДП), «зелені» і Соціал-демократична партія (СДП), які формують нову коаліцію в Бундестазі, планують дозволити легалізацію продажу канабісу. Відзначається, що правила маркетингу по його поширенню будуть посилені.

загрузка…