Україна матиме підтримку Німеччини на шляху до членства в ЄС, – випливає з коаліційної угоди нового німецького уряду

1

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на інтернет-видання "Європейська правда".

Вже сьогодні відомо, що в коаліційній угоді йдеться про спільну роботу з ЄС та його державами-членами над подальшим розвитком "Східного партнерства".

"Такі держави, як Україна, Молдова і Грузія, котрі прагнуть членства в ЄС, повинні отримати змогу наближатися (до цього) шляхом послідовних реформ у сфері верховенства права та ринкової економіки", – йдеться в документі.

Читайте також: "Я його не надавала б", – кандидатка у канцлери Німеччини Бербок про дозвіл на транзит газу "Північним потоком-2"

Щодо співпраці з Україною, конкретно прописано окремі аспекти, зокрема в галузі енергетики: "Ми прагнемо поглибити енергетичне партнерство з Україною, маючи великі амбіції у сферах відновлюваної енергії, виробництва "зеленого" водню, енергоефективності та скорочення викидів CO2".

Соціал-демократ Олаф Шольц, який очолить майбутній уряд, погодив на очільницю зовнішньополітичного відомства співлідерку партії "Зелених" Анналену Бербок. Саме від неї багато в чому залежатиме політика Німеччини щодо України.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кандидатка у канцлери Німеччини від "Зелених" Бербок не бачить Україну в НАТО через конфлікт із РФ: "Кроки до членства заздалегідь нереальні"