Загибель 8 осіб унаслідок обвалу аварійного будинку у Дрогобичі: суд закрив кримінальне провадження

Обвал будинку в Дрогобичі – експерти назвали причину

Станом на зараз ніхто не був покараний за обвал

Суд закрив кримінальне провадження у справі про обвал будинку в Дрогобичі, де загинуло 8 людей. Про це йдеться в ухвалі міськрайонного суду, опублікованого в Єдиному державному реєстрі судових рішень, повідомляє “Варто”, передає “5 канал”.

Причина – закінчився термін досудового розслідування після повідомлення особам про підозру. Крім того, в ухвалі йдеться, що цивільні позови про відшкодування збитків, завданих внаслідок обвалу, суд залишив без розгляду. Станом на зараз ніхто не був покараний за обвал. Раніше слідство встановило, що до трагедії причетна інженерка житлово-експлуатаційної компанії Ростислава Петречко та майстер дільниці Ростислав Дацишин. Адже до трагедії мешканці упродовж трьох років не раз зверталися зі скаргами, що в підвалі будинку постійно стоїть вода, а в будинку тріщини.

Нагадаю, у липні 2021 року у Дрогобичі обвалився другий під’їзд відселеного будинку, де у 2019 році через обвал загинуло восьмеро людей. Тоді під’їзд житлового будинку у Дрогобичі обвалився у ніч проти 28 серпня 2019 року. Під завалами загинуло 8 людей, серед них 5-річний хлопчик. Ще 7 були травмовані. Без даху над головою залишилися 129 людей.