Президент Джо Байден із дружиною прислужували солдатам

На честь Дня подяки, який відбудеться 25 листопада, президент Джо Байден з дружиною прибули на військову базу Форт-Брегг в Америці, де зустрілися з солдатами та їхніми сім’ями, подякувавши їм за службу і відданість справі.

Байден із дружиною традиційно, як і попередники, обслуговували солдатів, накладаючи їм обід. Про це повідомляє Білий дім у Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без Росії та КНР: Байден запросив Україну на демократичний саміт

Байден сказав, що чудово знає, що означає, коли кохана людина служить далеко від дому. Він згадав службу свого сина Бо в армії США, його участь в місіях в Іраку та Косово. Бо помер від раку 2015 року.

“Я знаю, як важко, колись хтось рідний не сидить із тобою за святковим столом. Я до біса гордий, що став головнокомандувачем найбільшої армії, яку коли-небудь бачив світ”, – сказав Байден.

“Ми дуже вдячні за все, що ви робите. Ми з Джо відчуваємо, що ви наша родина. І у нас немає слів, щоб віддячити вам”, – сказала перша леді Джілл Байден.

Потім президент і дружина, одягнені у фартухи з президентською печаткою, допомогли подати святкову трапезу. Загалом у величезному ангарі вшановували близько 250 осіб солдатів та членів їхніх сімей.

У вівторок Байден вирушить на острів Нантакет біля узбережжя США, щоб провести День подяки із сім’єю.

День подяки, присвячений першому врожаю англійських колоністів в Америці. Його традиційно проводять у четвертий четвер листопада, який цього року припадає на 25 листопада.

У Білому домі не підтвердили та не спростували інформацію про можливість відправки в Україну додаткових озброєнь. Про це під час брифінгу заявила прессекретар Білого дому Джен Псакі.