ВООЗ виступила за обов’язкову вакцинацію населення від COVID-19

Керівництво Всесвітньої організації охорони здоров’я вважає, що урядам країн світу мусять запровадити обов’язкову вакцинацію проти COVID-19 для своїх громадян.

Про це йдеться у коментарі директора Європейського бюро ВООЗ Роба Батлера журналістам видання the Guardian. «Ми вважаємо, що зараз варто порушити цю дискусію, як із точки зору свободи окремої людини, так із перспективи імунопрофілактики населення. Мати дебати з цього питання – нормально», – вказав він.

Це сталося після того, як комісар Німеччини з туризму Томас Барейс заявив, що очікує, що вакцинація стане обов’язковою в країні. Австрія планує зробити її обов’язковою з лютого.

Раніше гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейєсус засудив широке застосування бустерних доз і щеплення дітей від коронавірусу. Він наголосив, що в країнах з низькими доходами люди все ще чекають на перший укол вакцини.

В Австралії анонсували запуск з 2022 року вакцинації від коронавірусу серед дітей від 11 років. Тим часом Ізраїль уже почав щепити дітей від COVID-19 та назвав це «святом для батьків».

загрузка…