Підозрюваний у хабарництві голова Харківської облради достроково йде з посади

Підозрюваний у справі про хабар у 1 млн гривень заступник голови Харківської обласної ради Андрій Малиш подав заяву про припинення повноважень. Його заяву розглянуть на засіданні 25 листопада.

Про це повідомляється в пояснювальній записці до проєкту рішення сесії облради.

«До обласної ради надійшла особиста заява від заступника голови обласної ради Малиша А.В. про дострокове припинення повноважень заступника голови Харківської обласної ради без припинення повноважень депутата обласної ради», – йдеться у документі.

2 вересня голова облради Тетяна Єгорова-Луценко на зустрічі з журналістами повідомила, що Малиш пішов у декретну відпустку на невідомий термін.

Раніше Вищий антикорупційний суд призначив запобіжний захід судді Чернігівського суду, якого раніше спіймали на одержанні хабара на суму 20 тис. доларів.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду пом’якшила вирок судді Рахівського районного суду Закарпатської області, засудженому у лютому Вищим антикорупційним судом до 6 років позбавлення волі за хабарництво. Суд частково задовольнив апеляційну скаргу адвокатів судді щодо визначення остаточного покарання за сукупністю кримінальних правопорушень.

Начальника одного з відділів поліції на Одещині спіймали на хабарі першого ж його робочого дня на посаді.

загрузка…