Зустріла когось особливого. Одружена сама на собі бразильська модель розлучилася

Бразильська модель Кріс Галера провела в шлюбі з собою три місяці, а потім зустріла «когось особливого» і подала на розлучення. Про це пише Daily Star.

«Я почала вірити у кохання, коли зустріла когось особливого», – розповіла модель.

33-річна Галера була одружена з собою 90 днів. Про свій сольний шлюб вона оголосила ще у вересні та опублікувала кілька фото у весільній сукні біля католицької церкви у Сан-Паулу, Бразилія.

«Чоловікам важко зберігати вірність чи залишатися з однією жінкою. Їм потрібно дещо одночасно. Мені подобається бути пріоритетом і я мій пріоритет», — говорила модель. Її шлюб із собою був частиною прийняття факту, що в житті їй слід покладатися тільки на себе і навчитися почуватися добре без будь-кого. При цьому Галера не заперечувала, що почне стосунки, якщо зустріне когось особливого.

У листопаді жінка мала провести медовий місяць із собою в Парижі та Лондоні, але через нову закоханість до когось іншого, крім себе, плани моделі змінилися.

Нагадаємо, кіт на прізвисько Какуца перервав політичну передачу в ефірі грузинського телеканалу TV Kavkasia.

Раніше ми писали про кішку, яка в контейнері з цукерками проїхала від російського Підмосков’я до ізраїльського порту Хайфа.

загрузка…