Tesla Model X перетворили на мобільну кав’ярню

Кузов електричного кросовера стилізували під військову техніку, а на задніх сидіннях встановили кілька кулеметів.

Tesla Model X компанії Black Rifle Coffee Company має передісторію. Цей автомобіль використовували для випробування куленепробивного лобового скла, після чого електрокар відновили і перетворили на подібність до протипіхотного транспорту. Електромобіль використовуватиметься на різноманітних заходах та відкриттях кав’ярень Black Rifle Coffee Company. У цій ролі він неодмінно приверне увагу.

Кузов автомобіля затягнули у плівку з камуфляжним паттерном, а також прикрасили деталями, які зазвичай можна зустріти на військовій техніці. У багажнику електричного кросовера змонтовано повноцінну кав’ярню. У передньому багажнику – холодильна камера для льоду, щоб робити фраппе та інші прохолодні напої. Але головною принадою цього Model X, безперечно, є пара мініганів калібру 5.56, встановлених за передніми кріслами. Так, кулемети справжні!

Мінігани змонтовані на спеціальному висувному кріпленні, що дозволяє розгорнути їх одним натисканням кнопки. Швидкісні кулемети здатні робити 4000 пострілів за хвилину. Для порівняння, реактивний винищувач A-10 Thunderbolt II має приблизно вдвічі меншу швидкість пострілів за хвилину. A-10 – це такий крутий реактивний літак, який буквально спроектували навколо його зброї.

Нагадаємо, перший орбітальний політ прототипу космічного корабля Starship для місій на Марс може відбутися у січні чи лютому 2022 року.

Раніше SpaceX вже запускала прототипи Starship, але апарати SN8 і SN9 вибухнули в польоті перед приземленням, а SN10 – незабаром після приземлення.

А 26 квітня американська компанія United Launch Alliance (ULA) успішно змогла запустити в космос суперважку ракету-носій Delta IV Heavy в рамках місії NROL-82 для військових США.

загрузка…