На в’їздах до Києва встановлять габаритні ворота, що обмежують рух вантажівок

Численні випадки в’їзду до міста Києва вантажних транспортних засобів, габарити яких перевищують нормативні показники, зумовлюють необхідність обмеження в’їзду великогабаритних транспортних засобів до столиці.

Для збереження об’єктів дорожньої інфраструктури (мостів, шляхопроводів, естакад тощо) Департаментом транспортної інфраструктури спільно з комунальними підприємствами дорожньо-транспортного комплексу міста вживаються заходи щодо влаштування габаритних воріт на в’їздах до столиці.

За результатами проведених обстежень з представниками Управління патрульної поліції у м. Києві Департаменту патрульної поліції та Служби автомобільних доріг у Київській області визначено перелік адрес для першочергового влаштування габаритних воріт.

Комунальним підприємством “Центр організації дорожнього руху” вже встановлено габаритну браму за адресою вул. Бориспільська – Бориспільське шосе.

Вказана конструкція передбачає підвісну балку для попередження водіїв про перевищення допустимих норм висоти транспортного засобу, встановлені відповідні дорожні знаки.

Також влаштовано фундаменти та розпочато виготовлення металевих конструкцій габаритних воріт для встановлення за адресами:

  • вул. Міська – вул. Курортна;
  • вул. Милославська – вул. Радосинська.

Комунальною корпорацією “Київавтодор” проводяться інженерно-розвідувальні роботи для визначення місця влаштування фундаменту на перехресті вул. Промислова – автошлях Т-1016. Замовлено конструктивні елементи габаритних воріт.

Нагадаємо, інформація про перекриття мосту Патона з 29 листопада не відповідає дійсності та є маніпуляцією.

Інформацію про перекриття руху через міст Патона на два місяці з 29 листопада поширив голова Інституту публічної політики та консалтингу Сергій Биков. Він написав, що такі термінові заходи потрібні, тому що «міст реально може впасти будь-якої миті, поховавши десятки і сотні людей».

загрузка…