QR-коди з плакатів антивакцинаторів на мітингу в Києві ведуть на сайт кремлівської партії “Єдина Росія”

Мітинг антивакцинаторів

В РНБО вже відреагували на цю ситуацію

Антивакцинатори вийшли на марш у Києві з QR-кодами, які ведуть на сайт кремлівської партії “Єдина Росія”. Про це повідомляє Рада національної безпеки і оборони України.

“Якщо просканувати коди, то вас заведе на сайт “Єдиної Росії”. І це не жарт”, – розповів користувач Facebook Остап Говда.

В РНБО вже відреагували на цю ситуацію. 

“Центром протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України, як повідомлялося раніше, було виявлено російську інформаційну спецоперацію, спрямовану на максимальне зменшення рівня вакцинації населення України”, – мовиться в повідомленні. 

Зазначається, що в соціальних мережах та месенджерах, а також Telegram-каналах поширюються повідомлення про начебто негативні наслідки вакцинації.

“Підтвердженням реалізації спеціальних інформаційних антивакційних заходів зі сторони Російської Федерації є проведення чергового маршу противників вакцинації від COVID-19, учасники якої на плакатах “Стоп QR-код” розмістили QR-код, який дає перехід до вебсайту російської політичної партії “Єдина Росія”, – наголосили в РНБО.

Нагадаємо, у середу, 24 листопада антивакцинатори вийшли на акцію протесту та заблокували центр Києва. До цього 3 листопада під Верховною Радою відбувається мітинг антивакцинаторів. До парламенту прийшли приблизно 2-3 тис. людей. Антивакцинаторів з Івано-Франківська не пустили на протест до столиці через те, що вони не мали COVID-документів.

Як повідомляв 5.UA, протестувальники відмовляються давати коментарі представникам ЗМІ, оскільки, на їхню думку, журналісти займаються пропагандою вакцинації.