Суддя столичного суду Білоцерківець відправив правопорушника “нахер” – фото документа

Суд

Йдеться про справу щодо порушення карантинних правил

Печерський районний суд вирішив із використанням нецензурної лексики закрити карантинну справу проти адміністратора столичного закладу. Про це можна дізнатися завдяки витягу з Єдиного державного реєстру судових рішень.

Літом 2021 року в столичному суді розглянули протокол про адміністративне правопорушення. Згідно ньому, 3 лютого о 00:40 у Києві на вулиці Паркова Дорога, 2 адміністратор “порушив вимоги карантинної постанови КМУ №1236 від 09.12.2020, не вживши заходів щодо своєчасного закриття закладу”.

Правопорушник засідання проігнорував. У суді вважають, що на користь вини адміністратора докази є допустимими, об’єктивними та достатніми: фотознімки та рапорт правопорушення. Однак через те, що сплив трьох-місячний термін з моменту фіксації адміністративного правопорушення – притягнути до відповідальності карантинного порушника не вдалося.

Саме тому суд постановив “закрити за закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності і відправити нахер” правопорушника.

Постанова

Втім вже до 17-ї години середи доступ до суддівської постанови у реєстрів обмежили – вочевидь через розголос у ЗМІ.

Як зазначається на сайті: “Доступ до документу обмежено на підставі листа суду від 24.11.2021 … як до такого, що не відповідає оригіналу судового рішення через допущену технічну помилку під час його надсилання до Єдиного державного реєстру судових рішень”.

Доступ до постанови обмежили

Як повідомляв 5.UA, суд Одеси зобов’язав злочинця вивчити напам’ять вірш Франка та прочитати книгу Толстого.