Міноборони профінансує ремонт плаваючих транспортерів ПТС-2

В Міноборони замовили ремонт плаваючих транспортерів ПТС-2 для Збройних сил України на майже 18 млн. гривень. Учасник тендеру має надати послуги з ремонту та технічного обслуговування техніки.

Про це свідчать дані в електронній системі публічних закупівель ProZorro.

Нові акумулятори повинні бути виготовлені не пізніше за попередній рік надання послуг з ремонту спеціальних машин. Виконавець повинен гарантувати роботу спеціальних машин протягом мінімум 1 року з дня виконання ремонту.

Учасниками тендеру стали два підприємства, які запропонували різні ціни на ремонт ПТС-2.

Підприємство «Оборонні технології», зареєстроване у 2015 році, запропонувало ціну у 17,880,000 гривень, що на 93,002 гривні нижче за початкову вартість.

За інформацією видання «Промисловий портал», ТОВ «Оборонні технології» також володіє всім необхідним для ремонту та модернізації ЗРК великої, середньої та малої дальності техніки радіотехнічних військ.

Другим учасником тендеру виступає ТОВ «Науково-виробниче підприємство понтонно-мостові конструкції» з повною пропозицією в 17,973,002 гривні. Підприємство займається ремонтом та технічним обслуговуванням машин та обладнання промислового призначення.

У листопаді переможцем тендеру було обрано ТОВ «Науково-виробниче підприємство понтонно-мостових конструкцій».

Варто зазначити, що підбитий під час боїв на Донбасі ПТС-2 неодноразово ставав «артоб’єктом», приваблював російських військових та бойовиків для спільних селфі.

У 2015 році волонтери InformNapalm повідомляли, що військовослужбовець 810-ї окремої бригади морської піхоти Чорноморського флоту РФ (в/ч 13140 м. Севастополь) Олександр Соколенко попався, коли робив селфі біля ПТС-2 з геолокацією селище міського типу Краснодон (Луганська область).

А в 2016 році волонтери InformNapalm фіксували, як окупаційні війська РФ проводили навчання з переправи через водну перешкоду на Успенському водосховищі (н. п. Успенка, Лутугинський район), із застосуванням ПТС-2.

Раніше повідомлялося, що Міноборони пріоритетно розвиватиме сили протиповітряної оборони ЗСУ, на другому місці — закупівля нових бойових літаків для ударної авіації.

Британський підрозділ провідного виробника зброї у Європі компанії MBDA розробляє нову ракету Brimstone Sea Spear. Її можуть поставляти і в нашу країну, пише Укрінформ з посиланням на департамент військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки Міністерства оборони України.

У Міноборони підтвердили загрозу дестабілізації ситуації в Україні взимку. Криза через військову агресію Росії може початися на початку грудня.

Загроза з боку РФ для України існує постійно з 2014 року, змінюється лише її інтенсивність, повідомила заступник міністра оборони України Ганна Маляр.

загрузка…