Федерація хокею за непокору зняла два клуби з чемпіонату

Дисциплінарний комітет Федерації хокею зняв клуби «Донбас» і «Краматорськ» з чемпіонату Української хокейної ліги. Вони тричі проігнорували заборону, виставивши на матчі тимчасово відлучених хокеїстів.

Як передає сайт ФХУ, конфлікт розпочався з того, що 16 листопада Дисциплінарний комітет ФХУ тимчасово відлучив на період проведення розслідування провадження щодо зриву підготовки збірної України до чемпіонату світу-2022 гравців «Донбасу» Пилипа Пангелова-Юлдашева, Віталія Андрейківа, Олександра Пересунька, Іллю Коренчука, Микиту Буценка, Віктора Захарова, а також представника «Краматорська» Павла Тарана, котрі після дзвінка власника ХК «Донбас» Бориса Колеснікова залишили лави національної команди менш ніж за добу до першого матчу Меморіалу Тамаша Шаркозі проти італійців.

Проте обидва клуби виставили цих гравців на лід, за що дисциплінарний комітет покарав команди технічними поразками, хоча це вже було підставою для зняття команд з чемпіонату. Порушникам надали ще один шанс повернутися в правове поле. Напередодні матчу «Донбас» – «Краматорськ», який відбувся 23 листопада, ФХУ дала останнє попередження клубам і гравцям, однак ті його проігнорували, тож їх зняли з чемпіонату.

У заяві, наданій «Українській правді», представники «Донбасу» назвали це рішення неправомірним, та пообіцяли скаржитись до Міжнародної федерації хокею, а також до Міжнародного олімпійського комітету.

Раніше клуби УХЛ зажадали повної дискваліфікації гравця «Кременчука», котрого за расизм лише тимчасово усунули від ігор.

загрузка…