Польський військовий травмований під час спроби мігрантів прорватися з Білорусі

1

За інформацією речниці Прикордонної служби РП Анни Міхальської, напередодні увечері відбулися три масові спроби нелегального перетину кордону групами від кількадесяти до 100 осіб, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

"Поблизу населеного пункту Мельнік дві групи мігрантів кількістю 30-40 осіб двічі атакували польські служби і військових, а неподалік Дубичів Церковних намагалася проникнути до Польщі група з понад 100 мігрантів", – повідомила Міхальська.

За її інформацією, спершу в районі Мельніка група з 30-ти мігрантів близько 20:30 (за місцевим часом) змогла проникнути до Польщі, її було затримано. Мігранти кидали у бік польських силовиків каміння та палиці. В результаті один з польських військових отримав травму голови, йому було надано медичну допомогу.

Згодом у тому ж місці о 22:30 сталася ще одна спроба нелегального претину кордону групою із 40 осіб, які також вели себе дуже агресивно. Спробу було унеможливлено польськими силовиками.

Читайте на "Цензор.НЕТ": В ЄС практично зупинили потік мігрантів до Білорусі, – Мішель

Водночас, близько 20-ї години в районі Дубичів Церковних кордон намагалися перетнути понад 100 осіб. Вони кидали драбини через колючий дріт, розрізали елементи загородження, у цьому їм допомагали білоруські служби. Цю спробу прориву кордону також було зупинено.